CEO

Teemu Laitinen
teemu@pmerecords.fi

COO, PME MANAGEMENT

Antti Kosonen
antti@pmerecords.fi

HEAD OF A&R

Henri Pulkkinen
henri@pmerecords.fi

HEAD OF MARKETING,
ARTIST MANAGER

Saara Everi
saara@pmerecords.fi

PROMOTION MANAGER

Laura Jonsson
laura@pmerecords.fi

MERCHANDISE DIRECTOR,
PME STORE

Tuomas Vuorensola
tuomas@pmerecords.fi

LABEL MANAGER

Aleksi Kipahti
aleksi@pmerecords.fi


LASKUTUSTIEDOT

Pinnacle Helsinki Oy
Y-tunnus: 2416238-9
Yhteyshenkilö: Teemu Laitinen
Sähköposti: teemu@pmerecords.fi

Verkkolaskut:
OVT-tunnus: 003724162389
Operaattori: BasWare, BAWCFI22

Mikäli ette pysty toimittamaan laskuja verkkolaskuina
pyydämme toimittamaan laskut paperisena osoitteeseen:
Pinnacle Helsinki Oy 00064 ADMINISTER

Laskuja voi toimittaa myös sähköpostilla osoitteeseen:
laskut@administer.fi

.